Zakopane

DPT "Halama" in Zakopane
DPT "Halama" in Zakopane

Dom Pracy Twórczej „Halama” położony jest w zacisznej lecz nieodległej od centrum okolicy Zakopanego. Goście, otoczeni tradycyjną góralską gościnnością, mogą pracować i odpoczywać w bliskości tatrzańskiej przyrody.

Na tej samej posesji znajduje się DPT „Orlik”. „Halama” dysponuje 21 pokojami, zaś DPT „Orlik” – 13. Zazwyczaj DPT „Orlik” gości rodziny z dziećmi. Wszystkie pokoje mają dostęp do internetu.

DPT dysponuje także salonikiem, sauną i siłownią. Z balkonów rozpościera się widok na góry.

Od niedawna zakopiański DPT wyposażony jest w profesjonalny sprzęt muzyczny, na który składają się para głośników Avantone CLA10a, mikrofon pojemnościowy Warm Audio WA47JR ze statywem i osłoną dla wokalisty, klawiatury (M-Audio Keystation 61 MKIII, M-Audio Hammer 88 Pro, ROLAND RP701 DR) oraz okablowanie. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z nowego sprzętu serdecznie zapraszamy. Terminy i zakres potrzeb prosimy zgłaszać mailem na adres studiodpt@zaiks.pl. 

Jak dojechać

Najszybsze połączenie to pociąg do Krakowa, a potem podróż z Krakowa busem lub autobusem. Połączenia linii prywatnych dostępne są średnio co godzinę.

Z dworca w Zakopanem do DPT najlepiej dojechać taksówką (ok. 4,5 kilometra).

Szczegółowe informacje o DPT i rezerwacja miejsc

dpt@zaiks.org.pl 

(22) 827 58 75

Bliższe informacje o warunkach pobytu w Zakopanem:

DPT „Halama”

34-500 Zakopane, ul. Piłsudskiego 26

dpt.zakopane@zaiks.org.pl

(18) 206 13 50