Sopot

DPT in Sopocie
DPT in Sopocie

Sopot to wyjątkowa aura i mnóstwo inspiracji. XIX-wieczna willa, w której mieści się Dom Pracy Twórczej, położona jest nieopodal plaży i w bliskości rozlicznych atrakcji Sopotu. Molo, Plac Zdrojowy czy Teatr Atelier Agnieszki Osieckiej znajdują się w odległości zaledwie kilkuset metrów.

DPT dysponuje 34 pokojami z dostępem do internetu (16 jednoosobowych, 16 dwuosobowych, 2 trzyosobowe). Na miejscu jest też wypożyczalnia rowerów (obecnie dostępne są trzy, lecz w pobliżu działają wypożyczalnie miejskie).

Od niedawna sopocki DPT wyposażony jest w profesjonalny sprzęt muzyczny, na który składają się para głośników Avantone CLA10a, mikrofon pojemnościowy Warm Audio WA47JR ze statywem i osłoną dla wokalisty, klawiatury (M-Audio Keystation 61 MKIII, M-Audio Hammer 88 Pro, ROLAND RP701 DR) oraz okablowanie. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z nowego sprzętu serdecznie zapraszamy. Terminy i zakres potrzeb prosimy zgłaszać mailem na adres studiodpt@zaiks.pl. 

Jak dojechać

Do Sopotu najwygodniej dotrzeć pociągiem (trzy godziny z Warszawy, sześć godzin z Krakowa, 5,5 godziny z Wrocławia, 3,5 godziny z Poznania).

Dworzec PKP znajduje się w odległości około kilometra od DPT (15 minut spacerem, pięć minut taksówką).

Szczegółowe informacje o DPT i rezerwacja miejsc

dpt@zaiks.org.pl 

(22) 827 58 75

Bliższe informacje o warunkach pobytu w Sopocie:

DPT Sopot

81-718 Sopot, ul. Powstańców Warszawy 29

dpt.sopot@zaiks.org.pl

(58) 551 30 04