Struktura ZAiKS-u

Zarząd Stowarzyszenia

Miłosz Bembinow – Przewodniczący Zarządu
Michał Komar – Zastępca Przewodniczącego
Ferid Lakhdar – Zastępca Przewodniczącego
Olga Krysiak – Sekretarz
Wojciech Byrski – Skarbnik
Damian Słonina (Rebel Publishing) – Koordynator ds. Wydawców Muzycznych

Elżbieta Banecka
Ryszard Bańkowicz
Zbigniew Benedyktowicz
Michał Brutkowski
Wojciech Gilewski
Witold Krassowski
Paweł Łukaszewski
Filip Siejka
Małgorzata Sikorska-Miszczuk
Emil Wesołowski
Marta Zgrzywa (Schubert Music Publishing)

Rada Stowarzyszenia

Janusz Fogler – Przewodniczący
Jacek Cygan – Zastępca Przewodniczącego
Rafał Skąpski – Sekretarz 

Czesław Bielecki
Danuta Danek
Wojciech Antoni Dróżdż
Andrzej Dudziński
Grażyna Dyksińska-Rogalska
Mieczysław Jurecki
Ilona Łepkowska
Maciej Małecki
Eustachy Rylski
Maciej Stadnik (UNIVERSAL MUSIC PUBLISHING SP. Z O.O.)
Ewa Wycichowska

Komisja Rewizyjna

 

Katarzyna Wojsz – Przewodnicząca
Ignacy Zalewski – Zastępca Przewodniczącej
Marcin Nowakowski – Sekretarz
Beata Ejzenhart-Ismayilov – Zastępczyni Sekretarza
Magdalena Cuprzyńska (ABKCO MUSIC INTERNATIONAL LIMITED)
Agnieszka Lubomira Piotrowska
Katarzyna Stanny



Sąd Koleżeński

 

Wojciech Jędrkiewicz – Przewodniczący
Jerzy Kornowicz – Zastępca Przewodniczącego
Ewa Małcużyńska-Wojna – Sekretarz
Biljana Bakić-Pawlak (JAZZBOY PUBLISHING SP. Z O.O.)
Barbara Grzegorzewska
Justyna Holm
Krystyna Kofta
Dorota Kołodyńska
Wojciech Trzciński
Tomasz Szarota
Przemysław Śliwa
Jacek Wciślak
Wojciech Wróblewski
Andrzej Zieliński

 

Biuro Stowarzyszenia

Biuro Stowarzyszenia kierowane jest przez Dyrektora Generalnego, który uczestniczy w posiedzeniach Zarządu Stowarzyszenia i Rady Stowarzyszenia z głosem doradczym. Biuro działa na podstawie regulaminu uchwalanego przez Zarząd i zapewnia efektywne i prawidłowe realizowanie celów Stowarzyszenia oraz nadzór ze strony władz Stowarzyszenia.

Dyrekcja Generalna

Dyrektor Generalny
Krzysztof Lewandowski

Zastępca Dyrektora
Karol Kościński

Zastępca Dyrektora
Paweł Michalik

Główna Księgowa
Elżbieta Korlak

Kierownicy Wydziałów
Wydział Administracyjno-Inwestycyjny - Robert Wróbel
Wydział Dokumentacji i Repartycji - Elżbieta Kołodziejczyk
Wydział Ewidencji - Katarzyna Sajecka-Horosz
Wydział Finansowy - Małgorzata Truszkowska
Wydział Inkasa Terenowego - Dariusz Dubina
Wydział Licencji i Repartycji Internetu - Przemysław Tchoń
Wydział Komunikacji - Anna Wysocka
Wydział Księgowości i Sprawozdawczości - Karolina Zbytek
Wydział Licencji i Inkasa - Andrzej Kuśmierczyk
Wydział Międzynarodowy - Łukasz Rogowski
Wydział Ogólnoczłonkowski - Katarzyna Sadowska 
Wydział Organizacyjny - Anna Biernacka
Wydział Prawny - Agnieszka Bieniek-Rusiecka
Wydział Personalny - Katarzyna Kryłowicz 
Wydział Rozrachunków Autorskich - Marcin Walczyk
Wydział Wielkich Praw - Alicja Nowicka
Zespół Infrastruktury - Daniel Świerczewski
Zespół Płac i Podatków - Alicja Olbrot
Zespół Rozwoju Systemów Informatycznych - Piotr Iwanicki 
Inspektor Ochrony Danych - Ewelina Zielska

Dyrekcje Okręgowe

Śląsko-łódzka – dyrektor Ryszard Nowosadzki
Świętokrzysko-lubelska – dyrektor Marta Dziwisz
Kraków – dyrektor Dorota Obora
Wielkopolsko-kujawska – dyrektor Wiesław Łataś
Sopot – dyrektor Wiesław Wysiecki
Szczecin – dyrektor Andrzej Krakowiak
Warszawa – dyrektor Andrzej Moczulski
Wrocław – dyrektor Michał Kulig
Mazowiecko-podlaska – dyrektor Jolanta Żebrowska

Znajdź dyrekcję okręgową