Finał e-Banku Talentów 2022

16.12.2022
Materiały prasowe
Materiały prasowe

18 grudnia o godzinie 19.00 w Fabryce Norblina odbędzie się koncert finałowy e-Banku Talentów 2022. Koncert jest podsumowaniem dziewięciodniowej pracy w ramach warsztatów indywidualnych z pedagogami, warsztatów orkiestrowych oraz spotkań z wybitnymi osobistościami polskiego świata kultury.

Stypendyści występujący w programie to uczestnicy pionierskiego projektu e-Banku Talentów 2022 skierowanego do uzdolnionej młodzieży z całej Polski. Celem programu stypendialnego jest zapewnienie w pełni darmowej pomocy najbardziej uzdolnionym artystycznie młodym muzykom z całej Polski, wsparcie ich na wielu płaszczyznach min. nabywania umiejętności poprzez indywidualną współpracę z najwybitniejszymi polskimi pedagogami, udział w warsztatach z osobowościami medialnymi, uczestnictwo w zajęciach muzycznych dotyczących PR, rozwoju osobistego, współpracy z mediami, budowania zespołu, orkiestry symfonicznej oraz wielu innych potrzebnych do budowy własnej kariery.

Podczas koncertu zostanie wykonana muzyka filmowa Krzesimira Dębskiego (m.in. z Ogniem i mieczem, Starej baśni, W pustyni i w puszczy, Kingsajzu). Orkiestrą złożoną z wybitnych stypendystów trzeciej edycji programu e-Banku Talentów 2022 będzie dyrygował sam Krzesimir Dębski. Wystąpią również goście specjalni: Mietek Szcześniak i Natalia Zastępa.

Więcej: www.banktalentow.com

 

#Sprzyjamy wyobraźni
#ZAiKS dla kultury
#Krzesimir Dębski