Ale Wiocha po raz czwarty

18.08.2021
Materiały prasowe
Materiały prasowe

„Sztuka, rozmowy, przyroda” – trzy słowa, które najlepiej opisują tę imprezę, która potrwa od 20 do 22 sierpnia. Festiwal o nieco ironicznej nazwie „Ale Wiocha” swą czwartą edycję przedstawia w dwóch przestrzeniach jednocześnie: realnej – w Lubiążu pod Wrocławiem, na gościnnej scenie Teatru w Stodole w XVIII-wiecznym Skansenie Ale Wiocha – oraz w wirtualnej.

Trzy festiwalowe dni zapełnią spektakle lalkowe dla najmłodszych, starszych i zupełnie już dorosłych widzów, a także wieczorne koncerty, przechodzące w jam sessions z udziałem zainteresowanych wspólnym muzykowaniem. Wśród wykonawców – znane i lubiane osobistości teatru i muzyki. W bloku dla dzieci pojawią się Anna Makowska-Kowalczyk i jej Kazio Sponge (którzy wystąpią także w spektaklu tylko dla widzów pełnoletnich), Teatr Uszyty, Teatr Miejsca, Trupa teatralna Komedianty. Dla nieco starszego widza mamy Fundację Analog, Teatr Performer. Sambor Dudziński koncertować będzie solo, ale i z reaktywowaną grupą Etno Funky Show. Oprócz Sambora w zespole grają Ygor Przebindowski, Wojciech Król, Fryderyk Młynarski i Robert Cichy. Wschodząca gwiazda Chór Pogłosy, poruszająca SeVka, specjaliści od muzyki eksperymentalnej superastral to inne gwiazdy festiwalu. A poza tym – niespodzianki nie ujawnione w programie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, organizatorzy proszą o zapisy via sms (imię + liczba osób, także rezerwacja miejsca na polu namiotowym), tel. 881 921 902.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/FestiwalAleWiocha/

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jest partnerem imprezy.

 

Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 1)
Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 1)
Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 2)
Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 2)
Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 3)
Festiwal Ale Wiocha 2021 Program (Dzień 3)
#ZAiKS dla kultury
#sprzyjamywyobraźni
#Ale Wiocha