Gwiazdy Wyobraźni – wyjątkowe warsztaty wokalne dla nastolatków

20.02.2022 - 27.02.2022, Krynica-Zdrój, warsztaty
Materiały prasowe
Materiały prasowe

„Gwiazdy Wyobraźni” to wyjątkowe BEZPŁATNE warsztaty wokalne skierowane do dzieci i młodzieży (12-18 lat) z województw łódzkiego, śląskiego, podkarpackiego i lubelskiego, wychowujących się w pieczy zastępczej (instytucjonalnej i rodzinnej).

Przez tydzień (od 20 do 27 lutego 2022 roku) dwadzieścioro uczestników będzie szkolić głosy w Domu Pracy Twórczej ZAiKS-u w Krynicy Zdroju pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, ucząc się jednocześnie podstaw ruchu scenicznego i nagrań studyjnych. Warsztaty wokalne odbędą się z udziałem gościa specjalnego – Sarsy.

Organizatorzy zapewniają opiekunów, noclegi w pokojach 2-3 osobowych, wyżywienie oraz występ w dwóch koncertach finałowych z udziałem Sarsy i z towarzyszeniem orkiestry. Transport uczestników zostanie uzgodniony po wyłonieniu 20 finalistów. Należy się liczyć z koniecznością dowozu uczestnika na miejsce zbiórki w Łodzi.


„Gwiazdy Wyobraźni” to pierwszy tego typu polski projekt, którego organizatorami są Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Fundacja Polki Mogą Wszystko oraz Dominika Barabas Agencja Muzyczna Kapibara.

Aby zgłosić swoją kandydaturę do udziału w warsztatach należy wejść na stronę gwiazdywyobrazni.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać inne wymagane dokumenty oraz nagranie. Na stronie znajduje się także szczegółowy regulamin warsztatów.

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 stycznia 2022 roku.
 

#ZAiKS dla kultury
#GwiazdyWyobraźni
#Sprzyjamy wyobraźni
#warto wiedzieć