#CultureonLIVE vol. 3

11.09.2022 - 13.09.2022, Sopot, konferencja
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Trzecia edycja konferencji #CultureonLIVE odbędzie się w dniach 11,12 i 13 września 2022 w Goyki 3 ArtInkubatorze w Sopocie oraz na stronie www.cultureon.live.

Pierwotnym celem konferencji było wzmacnianie cyfrowych kompetencji przedstawicieli branży kulturalnej w wymuszonym przez pandemię przenoszeniu części lub całości wydarzeń do sieci. Dziś, po dwóch latach, wiemy już, że COVID 19 był zaledwie pierwszym z kryzysów, których doświadczamy. Wojna w Ukrainie, galopująca inflacja i groźba kolejnych fal pandemii wpływają bezpośrednio na kondycję branży oraz jej odbiorców.

Dlatego też zakres tematyczny tegorocznej konferencji obejmie nie tylko zagadnienia związane z przyszłością zastosowania nowoczesnych technologii w realizacji wydarzeń kulturalnych, lecz także zdrowiem psychicznym twórców, wykonawców i kadr kultury, potrzebą zrozumienia zmieniających się standardów inkluzywności, redefinicją mobilności w świecie sztuki oraz koniecznością przeprowadzenia drastycznych zmian w systemie edukacji.

Z kolei udział w warsztatach, które odbędą się drugiego dnia konferencji, pozwoli uczestnikom na rozwój kompetencji cyfrowych, ale też podpowie jak się skutecznie komunikować z potencjalnymi partnerami i jak zwiększyć swoją produktywność.

Udział w #CultureOnLIVE jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. W tym roku szczególnie zachęcamy do udziału w wydarzeniu osobiście, lecz dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Goyki 3 ArtInkubatora w Sopocie, przewidzieliśmy transmisję online.

Liczba uczestników warsztatów (zarówno online, jak i offline) jest ograniczona.

Szczegółowy program na www.cultureon.live

Program do pobrania także w pliku pdf poniżej.

#Sprzyjamy wyobraźni
#ZAiKS dla kultury
#CultureonLIVE