W Domach Pracy Twórczej ZAiKS-u jeszcze bezpieczniej

6.12.2021
Domy Pracy Twórczej
Domy Pracy Twórczej

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemicznym zostały wprowadzone ogólnokrajowe regulacje, które zmuszają ZAiKS do ograniczenia liczby gości w Domach Pracy Twórczej. Zgodnie z postanowieniem Upoważnionych Członków Zarządu i przy rekomendacji Komisji DPT,  prosimy Państwa o:

1. przedstawienie w momencie rezerwacji miejsca w DPT certyfikatu zaszczepienia przeciwko Covid-19 lub statusu ozdrowieńca,
2. w przypadku braku powyższych – przedstawienia w momencie zameldowania w DPT negatywnego i aktualnego wyniku testu na Covid-19 (test molekularny lub PCR, nie starszy niż 72h). 

Szanowni Państwo, wszystko to robimy po to, by nie odwoływać zarezerwowanych pobytów. To jedyny sposób, aby nasze Domy Pracy Twórczej pracowały w pełnym zakresie i mogły zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość pracy i wypoczynku.

Doświadczenie minionych miesięcy pokazuje, że wprowadzając najwyższe standardy higieniczne i działania prewencyjne, zapewniliśmy gościom i pracownikom pełne bezpieczeństwo. Możemy to robić nadal przy Państwa udziale, dlatego prosimy o wyrozumiałość i przedłożenie ww. informacji. Dla dobra nas wszystkich!

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z Domów Pracy Twórczej można uzyskać: 

dpt@zaiks.org.pl 

(22) 827 58 75

 

#Domy Pracy Twórczej
#DPT
#warto wiedzieć
#aktualności